Отзывы о нас Луцк

04.07.2020
Велике дякую майстру Артему. Дуже вічливий і комунікабельний. Зробив все якісно і швидко. Рекомендую цього майстра усім. Його номер 803 у домовій службі.
ВОлодимир луцьк(Луцк)
04.07.2020
Величезна дяка майстру на всі руки артему( його номер 803). Дуже вічливий та привітний, зробив швидко та якісно. Виконав всі роботи по встановленню та на наштуванню електрики в будинку, щей зремонтував мікрохвильову піч. Всім рекомендую цього майстра.
Володимир(Луцк)
25.06.2020
Ми вдячні за допомогу. Супер потрібна Служба в Луцьку. Не потрібно шукати, домовлятись, просити знайомих чи рідних. Викликали майстра на вихідні, домовились на 12год. Точно в домовлений час був майстер Олександр ( 829) і дуже швидко відремонтував змішувач. Це зекономило нам мінімум 1000грн. Люблю корисні і правильні бізнеси. Молодці, що маєте службу контролю.
Дубчак Алла Вікторівна(Луцк)
23.06.2020
Дуже дякую за оперативну та якісну допомогу! Хлопці приїхали, загрузили, винесли на 5 поверх... Одним словом, богатирі і дуже ввічливі.
Андрій Семенович(Луцк)
16.06.2020
Замовляла ремонт пральної машинки, все було швидко і якісно. Рекомендую!
Катерина Григорівна(Луцк)
16.06.2020
Велика подяка Валентину- електрику! Він професійно і якісно встановив розетку, вчасно виявив надзвичайно небезбечний потенційний дефек, після чого ми, будучи впевненими в його компетентності, скористалися його ж послугами для заміни морально і технічно застарілих пробок на сучасне обладнання, і знову таки не пожалкували. Всім рекомендуємо!
Ліна Іванівна(Луцк)
12.06.2020
У Вашій Компанії працють справжні професіонали. Викликали майстра для ремонту кухонної техніки. Майстер швидко відремонтував хлібопічку, почистив витяжку та дав важливі консультації по користуванню. Артем ( так звали майстра) - людина інтелігентна, вихована, доброзичлива, пунктуальна. А найголовніше - майстер, який має золоті руки. Тому рекомендувала і буду рекомендувати всім своїм друзям і знайомим користуватись послугами саме "Домової служби".
Володимир Гергійович(Луцк)
Свяжитесь с нами
Messenger Viber Telegram Написать нам Написать в отдел контроля
Позвонить нам
Заказать звонок