Отзывы о нас Львов

12.04.2021
Дуже дякую за професійну роботу компаніі. Дуже кваліфіковані і вічливі майстери. Відрегулювали і відремонтували вікна швидко і якісно, щей зі знижкою 50%. І навіть пояснив як за ними доглядати.Дуже дякуємо, рекомендую!
Заремба Михайло Сергійович(Львов)
12.04.2021
Звернулась у Домову службу, аби скласти нове двоспальне ліжко з підйомним механізмом. Майстри прийшли у призначений час та склали все професійно. Дякую. Ще й знижку отримала на наступне обслуговування. Рекомендую!
Галина(Львов)
09.04.2021
Дуже дякую за допомогу. Вдруге звертаюсь в Домову службу (перший раз відновлювали світло в минулому році). Майстер по нашій пральній машинці, теж бездоганно справився з роботою.Все чітко і доступно пояснив.Рекомендую всім.
Перебийніс Олександр(Львов)
06.04.2021
Уже 3-й раз користуюсь послугами домової служби і дуже задоволений їх сервісом. Привітні менеджери, кваліфіковані майстри, швидке вирішення проблем - всі ці фактори спонукають користуватись сервісами даної компанії.
Шостак Марія Дмитрівна(Львов)
27.03.2021
Дуже вдячна майстру ігору (сантехнік №1506) за прекрасну роботу!!!!Замінив змішувач,почистив сифон,зремонтував каналізаційну трубу.Все швидко і охайно зробив.Велике дякую!Рекомендую цього майстра!!!!!Дякую
Тетяна(Львов)
23.03.2021
По рекомендації звернулася в Домову службу,а ле я навіть не очікувала такої консультації! Майстер дуже сподобався! Чесний приємний, порядний.
Надія Олександрівна(Львов)
22.03.2021
Для відновлення світла викликали електрика з Домової служби і результатом лишилися задоволені. Робота виконана, світло є!
Богдан(Львов)
Свяжитесь с нами
Messenger Viber Telegram Написать нам Написать в отдел контроля
Позвонить нам
Заказать звонок