Отзывы о нас Ровно

25.05.2023
Ви - круті молодцІ!
Алла Шикула(Ровно)
25.05.2023
Дуже задоволена майстром, такий ввічливий, культурний, зразу все поремонтував, а головне видно, що майстер кваліфікований! Рекомендую ремонтувати газові колонки в Домовій службі.
Жук Євген Вікторович(Ровно)
07.05.2023
Хочу подякувати , працівникам , домової служби за професійні і людські якості !!! ГАРНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ , ШВИДКО І ЯКІСНО ВИКОНАНУ РОБОТУ!!
Олег(Ровно)
04.05.2023
Домова служба, я хочу висловити свою щиру подяку майстру Ігору, за чудову роботу з ремонту мого холодильника. Я цінуютакі речі, як уважність та професійний підхід до роботи. Ви дуже ввічливі та турботливі, пояснили мені процес ремонту та рекомендували кращі практики для догляду за моїм обладнанням. Як завжди, ваш сервіс був на найвищому рівні, і я не міг бути більш задоволений результатом. Ще раз дякую за ваші непереборні зусилля та відданість своїй роботі. Я буду рекомендувати ваші послуги всім своїм знайомим та родині, які потребують ремонту свого холодильника. Ви - найкращий майстер, якого я коли-небудь зустрічав!
Туровська Тетяна Андріївна(Ровно)
02.05.2023
Дуже дякую за гарно виконану роботу! Я був вражений вашою професійністю та толком підійшов до роботи. Крім того, ви дали мені чудову консультацію щодо моїх питань. Все було виконано якісно та вчасно. Буду рекомендувати вас своїм друзям та колегам. Дякую ще раз!
Микола(Ровно)
01.05.2023
Майстер Домової служби залишив дуже позитивне враження, спокійний, ввічливий та дотримується етикету у спілкуванні. Дійсно приємно, коли фахівець на своєму місці. Дякую за якісно виконану роботу!
Тичинський Едуард Герардович(Ровно)
01.05.2023
Шановний майстер Домової служби, дуже вдячниа за швидкий та якісний ремонт пральної машинки. Ваш професійний підхід та дбайливе ставлення до клієнтів вражає. Радість від працюючої машинки незрівнянна. Дякую!
Пестрецова Анжеліка Віталівна(Ровно)
Свяжитесь с нами
Viber Telegram
Позвонить нам
Заказать звонок