Отзывы о нас Ровно

30.01.2023
Щиро дякую диспетчеру Анастасії за відмінну консультацію і оперативно направленого майстра. Дякую майстру Павлу за якісно виконану роботу. Рекомендую
Надія Анатолііївна(Ровно)
25.01.2023
Дуже подобається працювати з Домовою службою. Майстри приходять вчасно і дуже оперативно виконують роботу. Ми дуже раді, що ви в нас є! Рекомендуємо!
"Люксоптика", Маштаков Олег Віталійович(Ровно)
25.01.2023
Майстер прочистив теплообмінники в газовому котлі, а також систему водопостачання з котла до кранів та опалення, тепер все працює супер. Вчасно, оперативно та професійно!
Чернецька Руслана Олександрівна(Ровно)
24.01.2023
Приїхали електромонтажники, Ремонтували кабель, щитову та зробили якісно - професійно. Рекомендую майстрів, які є професіонали та спеціалісти своєї роботи: Микола людина, який розуміє співслова.У фірмі "Домова служба" працюють ввічливі та приємні люди, котрі знають свою роботу і виконують на всі 100%. Дякую за хорошу роботу!
Олеся(Ровно)
20.01.2023
Сьогодні хочу подякувати майстру домової 771 ( не знаю як звати), ну дуже відповідальний майстер. Роботу виконав швидко, відповів на всі мої питання (наваіть безглузді). Ставлю найвичу оцінку з можливих.
Оксана(Ровно)
19.01.2023
Викликали майстра за заміни водяних лічильників і сказати, що ми задоволені, це не сказати нічого.Без сумніву це найкраща служба з прекрасними майстрами , величезна подяка.
Валерій Ананійович(Ровно)
18.01.2023
Щиро вдячна майстру Дмитрук,який замінював мені газовий котел. Хороший спеціаліст, про що свідчить швидке і якісне виконання роботи. Ерудований ,швидко зорієнтував мене по газових колонках(ціна,якість), придбав ,привіз і поставив . Просто і доступно пояснив по користуванню . А саме головне...допоміг виправити помилку попереднього майстра.
Олена(Ровно)
Свяжитесь с нами
Viber Telegram
Позвонить нам
Заказать звонок