Отзывы о нас Тернополь

13.11.2020
Європейські ціни, європейський сервіс, європейська якість! Тарасові велика подяка! Скромний хлопчик, але прекрасна робота!
Левак Андрій(Тернополь)
12.11.2020
Дуже дякую Святославу (сантехнік). Він просто прекрасний спеціаліст та приємна людина! Я задоволена!
Суховець Олександр Олексійович(Тернополь)
10.11.2020
Мені попався класний майстер, сподіваюся, що всі майстри у вас такі:) Дуже гарно все пояснив перед виконанням робіт, узгодили все по цінах. Робота виконана чудово. Сподобалося, що є гарантія.
Лучик Микола Ігорович(Тернополь)
05.11.2020
Роман 314 відмінний спеціаліст, він супер, віннайкращий! Висловлюю свою щиру подяку цьому спеціалісту, після його роботи лишилася дуже приємно задоволена
Ярослава(Тернополь)
04.11.2020
Майстер Микола дуже-дуже хороший спеціаліст, такий спокійний, все гарно вияснив та порадив, дуже задоволені та вдячні йому
Мацегорів Олег(Тернополь)
04.11.2020
Ці хлопці "Агонь", вони пречудові, зробили швидко, по-людські! Вчора звернувся з терміновою проблемою, потрібновідремонтувати котел і при цьому придбати плату. Був майже вечір, попросив поспішити бо вдома малі діти. Пообіцяли майстра до 20:00 зробити, а прислали відразу в 16:00. Моїй вдячності не має меж.
Сергій(Тернополь)
04.11.2020
Вперше замовляла майстра з вашої служби. Комп'ютер треба було привести до толку. Кулер або термопасту, або те і інше. Прийшов майстер , подивився, сказав, в чому проблема (да, в кулері і пасті). Поїхав, купив все, що треба. Все змінив, вичистив комп від пилюки, подивився на вінду, виправив все, через що могло ще глючити. Дякую!!!
Мокра Наталія Іванівна(Тернополь)
Свяжитесь с нами
Messenger Viber Telegram Написать нам Написать в отдел контроля
Позвонить нам
Заказать звонок